Pavučina.net > Domů > Junior klub

Junior klub

Junior klub

Pravidelný klub pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída ZŠ). Vždy je pro děti připravený program plný legrace, písniček, her, soutěží, ale  také povídání, které obohatí postoje a život rostoucích dětí.


PÁTEK 15:00 - 16:30

 

Junior klub

 

Junior klub je volnočasový otevřený klub s plně organizovaným programem pro děti ve věku  6-10let. Probíhá v pátek od 15:00 do 16:30.

Každé klubové setkání má své téma, které se objevuje ve společných týmových hrách, výtvarných či dramatických aktivitách a taktéž v krátkém zamyšlení s jasnou praktickou myšlenkou a radou pro život. Na klubu tedy hrajeme různé hry, soutěžíme, zpíváme písničky, povídáme si a taktéž vyrábíme různé drobné dárky.

 

 Během programu je pro děti připraveno malé občerstvení. Na závěr dostávají děti, které byly po dobu trvání klubu ukázněné, malou odměnu.

V průběhu roku děláme různé párty, kde si děti užijí taktéž spoustu legrace. Součástí těchto setkání jsou i outdoorové aktivity, např. tělocvična kde s dětmi hrajeme různé míčové hry,  nebo bazén.

Na Junior klubu neopomíjíme ani oslavu narozenin dětí nebo nás vedoucích. Slavíme svátky, jako jsou např. Den dětí, Velikonoce, Vánoce, Valentýn, apod.